ONLİNE E-KATALOG

Firma Profli / Hakkımızda 


1965 Yılında İSTANBUL / Karaköy'de kurulan firmamız o günden bu güne süre gelen tecrübesi ve birikimi ile faaliyetlerini sürdürüp sektörde yerini almıştır. 

Dünya'da ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip sizlerin verdiği destekler yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir. 

Firmamız kaliteli ürün ve uygun fiyat ve yenilikçi yapısı sayesinde ürün yelpazesini devamlı geliştirerek ve bunun paralelinde daha iyi bir hizmeti ilke edinerek, İSTANBUL / Zeytinburnu'nda şube ve iki depo olmak suretiyle siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemiştir.

 Saygılarımızla,
Sivas Nalburiye A.Ş

tags: pvc kapli puntolu tel, elek teli, jiletli teller, jiletli tel, çit teli, paslanmaz elek, paslanmazelek.net, elek, mesh teli, kafes teli, sinek telleri, sarı elek teli, prinç (sarı) elek telleri, filtre teli, Galvaniz puntolu tel, Paslanmaz kafes, Galvanize Puntalı teller, Analiz eleği, Pvc tel, Çelik hasır, Kafes hasır, Rabis teli, Sarı elek, Kalbur teli, kafesli tel, paslanmaztel.net, sivasnalburiye.com, PVC ve Galvaniz Helezon Bahçe Teli

  Copyright © 2010 Sivas Nalburiye A.Ş ® Her Hakkı Saklıdır. 3G Web Tasarım